O kamienicy

Kamienica, która ma historię wartą opowieści.

Wyszukaj mieszkanie
Wizualizacja kamienicy Łazienna 15

Kamienica Łazienna 15, 7 razy na tak

 1. Wygodny adres - Lokalizacja to podstawa. Najlepiej, jeśli mieszkanie znajduje się blisko centrum, ale z drugiej strony zależy nam na ciszy, spokoju i zieleni za oknem. Trudno to pogodzić, a jednak nam się udało. Park Miejski za oknem i Rynek Główny w odległości 300 m – takie usytuowanie zadowoli nawet najbardziej wymagających.

 2. Bezcenna zieleń - Jesteś w mieście, a jednak wśród zieleni. Kamienica przy ul. Łaziennej 15 znajduje się w samym centrum Kalisza, a można się w niej poczuć, jak na leśnych obrzeżach miasta. To zasługa Parku Miejskiego, który daje zieleń, oddech i odpoczynek tak potrzebny dla zdrowego, harmonijnego życia.

 3. Efekt WOW - Pięknie odnowiona kamienica przeszła gruntowną rewitalizację. Zachowując unikalne elementy architektoniczne wydobyliśmy z niej niepowtarzalną urodę. Elegancka, kameralna stała się prawdziwą perełką w kaliskiej zabudowie. Miejska historia opowiedziana na nowo urzeka charakterem i klasą.

 4. Mieszkanie bez sztampy - Nudne układy mieszkań w apartamentowcach, które trudno od siebie odróżnić, narzucają sztampowe rozwiązania we wnętrzach. W naszej kamienicy jest tylko 15 mieszkań, z których prawie każde ma oryginalnie zaprojektowaną przestrzeń. Każde jest inne i niepowtarzalne. Słoneczne lokale z dużymi oknami są nie tylko funkcjonalne, ale też można je niestandardowo zaaranżować.

 5. Bliskość pulsu miasta - Mieszkaj tam, gdzie toczy się życie miasta. Masz ochotę wyjść coś zjeść z przyjaciółmi, posiedzieć w kawiarni, wyskoczyć do baru? Nic prostszego – jesteś w sercu miasta. Gdziekolwiek chcesz się udać, wszędzie masz blisko i wygodnie. Zawsze jesteś w centrum wydarzeń, miasto jest do twojej dyspozycji.

 6. Kultura w zasięgu ręki - Jedną z największych zalet życia w centrum miasta jest łatwy dostęp do instytucji kulturalnych. Z ul. Łaziennej 15 jest tak blisko do Centrum Kultury i Sztuki, Kina Centrum, Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego, czy Filharmonii Kaliskiej, że w każdy zimowy wieczór, czy letni weekend można czerpać z ich oferty pełnymi garściami.

 7. Przytulny, bezpieczny dom - Kameralna kamienica położona jest przy cichej, ślepej ulicy, a posesja zamykana na domofon. Starannie zaprojektowana zieleń na podwórku i miejsca parkingowe zapewniają komfort i spokój. Brak anonimowości i przyjemne sąsiedztwo to atrakcyjna wartość dodana do inwestycji.

10 powodów dla których warto zainwestować w mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy

 1. Świeżo wyremontowane kamienice pięknieją i odzyskują dawny blask tradycyjnej architektury. To ciekawa alternatywa dla niewyszukanej estetyki osiedli mieszkaniowych.
 2. Rośnie moda na mieszkania w kamienicach. Cieszą się więc one coraz większym zainteresowaniem inwestorów stając się bezpieczną lokatą na przyszłość.
 3. Proces sprzedaży mieszkań odbywa się kompleksowo, nie ma więc mowy o mieszkaniach socjalno-komunalnych wewnątrz kamienicy. Bezpieczeństwo i miłe sąsiedztwo to bardzo ważny argument podczas wyboru mieszkania.
 4. Mieszkania mają unikalny, indywidualny rozkład. Są projektowane w funkcjonalny, kompaktowy sposób. Niepowtarzalna siła tradycji, do której dodano wygodę nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i wysoki standard wyposażenia to istotna wartość dodana inwestycji.
 5. Kamienice położone są w najlepszych miejskich lokalizacjach, w centrum infrastruktury, z pełną dostępnością oferty handlowej, gastronomicznej, kulturalnej. Znika problem korków – wszędzie mamy blisko, oszczędzamy czas, korzystamy z dobrodziejstw miasta.
 6. Mieszkania pod najatrakcyjniejszymi miejskimi adresami, w długiej perspektywie zyskują na wartości.
  Po jakimś czasie można je sprzedać z zyskiem.
 7. W kamienicy łatwiej zaaranżować unikalną przestrzeń. Ogromny potencjał dla projektanta wnętrz wynika m.in. z tego, że lokale w kamienicach są wysokie i mają większe okna.
  Są słoneczne, przestronne, niebanalne.
 8. Grube ściany kamienicy skutecznie tłumią hałas pomiędzy lokalami, a ponadto pomagają regulować temperaturę wewnątrz, zarówno podczas upałów, jak i zimowych chłodów.
 9. Nowe mieszkanie nie musi być oderwane od miejskiego kontekstu i historii, tak jak w standardowych, anonimowych blokach na peryferiach. Kamienica gwarantuje styl i klimat.
  To wybór dla tych, którzy szukają czegoś innego. Niepowtarzalnego.
 10. Mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy oznacza prestiż.
  Coraz więcej firm deweloperskich inwestuje w miejskie perełki, tworząc luksusowe, nowoczesne, świetnie zaprojektowane i wykończone mieszkania. Dawne skojarzenia z nieciekawym sąsiedztwem i niskim standardem zostały dziś skutecznie odczarowane.